FETTAH CAN "SEN EN ÇOK AŞKSIN"

Türkiye'nin en önemli söz yazarı, besteci, yorumcu ve aranjörlerinden, Fettah Can'ın, dördüncü solo albümü "Sen En Çok Aşksın" DokuzSekiz Müzik yapımcılığında müzikseverlerle buluştu.
Bugüne kadar yaptığı hitler ile Türk müzik tarihine adını altın harflerle yazdıran, otoritelerin ve müzik eleştirmenlerinin yakından takip ettiği Fettah Can'ın, geçtiğimiz kış çıkardığı teklileri de içine aldığı yepyeni albümü "Sen En Çok Aşksın" 10 şarkıdan oluşuyor.
Müzikal birlikteliklerine devam eden Cansu Kurtcu ve Fettah Can, bu albümde birlikte 5 şarkıya imza attılar. 3 şarkının söz ve bestesinde tek başına Fettah Can'ı gördüğümüz "Sen En Çok Aşksın" da, bir de Onur Koç şarkısı "Dipsiz Kuyu" yer alıyor. Albümdeki konuk müzisyenlerden biri de Çağrı Telkıvıran. Cansu Kurtcu, Fettah Can ve Çağrı Telkıvıran, sözleri Fettah Can'a ait "Sağanak Gibi" şarkısının müziğine birlikte imza attılar.
"Fettah Can Müziği" nin ön planda olduğu albümde tüm kayıtlar canlı olarak yapıldı. Marşandiz Stüdyoları'nda yapılan kayıtlar üç hafta sürdü. Tüm şarkıların düzenlemelerini de üstlenen Fettah Can'ın, yeni albümünün mix ve mastering çalışması ise Tarık Ceran tarafından gerçekleştirildi.
Fettah Can, fotoğraf çekimleri için stil danışmanı Alexander Kokoskeriya ile seçtiği özel kıyafetlerle şehirli ve çok şık bir adam olarak Lara Sayılgan'ın objektifinin karşına geçti.
"Sen En Çok Aşksın" albümünün ilk video klibi albümün isim şarkısına çekildi. Bedran Güzel yönetmenliğinde Beykoz Kundura Fabrikası'nda, kurulan özel dekorlarda çekilen video klipte ünlü müzisyene Hollandalı model Polly Polijaniuk eşlik etti. "Sen En Çok Aşksın" şarkısının video klibi yayında.

Dokuz Sekiz Müzik Levazım mah. Korukent sitesi F / Blok Zemin Kat Beşiktaş / İstanbul
Telefon: +90 212 288 68 00
Fax: +90 212 288 68 21
info@dokuzsekiz.com.tr