RETRO POP'UN RUHU BU ALBÜMDE!

Londra'da sürdürdüğü müzik çalışmalarını "Aşk Beni Bulunca (2014)', "O Beni Bilmez (2015)' ve "Güneşin Kız kardeşi (2015)' teklileri ile müzikseverlerle buluşturan Gökçe Kılınçer, ilk albümü "Kalbimde İzi Var' ın hazırlıklarını tamamladı.

11 Mart"ta DokuzSekiz Müzik yapımcılığında yayınlanacak olan albümünün kayıtlarını Londra'da Bobina ile birlikte kurduğu Hicaz isimli stüdyosunda gerçekleştirdi.

10 şarkının yer aldığı albümde kendi bestelerinin yanı sıra klasikleşmiş beş cover şarkıyı yorumlayan Gökçe Kılınçer, kendine özgü vokal tekniği ve etkileyici yorumu dikkat çekmekte.

Retro-Pop akımının Türkiye'deki öncülerinden olan Gökçe Kılınçer, daha önce Yeliz'den dinlediğimiz, sözleri Oktay Yurdatapan, müziği Cepero Garcia Francisco Lopez'e ait olan "Yalan' şarkısına Doruk Çetin yönetmenliğinde bir de klip çekti.

"Kalbimde İzi Var' albümünün ilk klibi "Yalan' , bugün itibariyle yayında! youtu.be/RV9_l6EyTXQ
Albüm ise ön satış ile iTunes'da! :

Albümünün ilk konseri ile 15 Mart'da Babylon Bomonti sahnesinde sevenleriyle buluşacak olan Gökçe Kılınçer, 16 Mart Ankara IF Performance Hall, 23 Mart Bursa Hayal Kahvesi, 25 Mart İzmir Bios Bar'da sahnede olacak!

Dokuz Sekiz Müzik Levazım mah. Korukent sitesi F / Blok Zemin Kat Beşiktaş / İstanbul
Telefon: +90 212 288 68 00
Fax: +90 212 288 68 21
info@dokuzsekiz.com.tr