DÜNYA İLE AYNI ANDA TÜRKİYE'DE!

NİYAZ'IN YENİ ALBÜMÜ "THE FOURTH LIGHT"

Kendilerine has etnik elektronik tarzlarıyla dünya müziğinin önemli temsilcilerinden olan NİYAZ dördüncü albümleri "THE FOURTH LIGHT" ile bir kez daha sevenleriyle buluşuyor. Sufizm ve doğu felsefesini modern bir şekilde harmanlayan grup Türkiye'de de ciddi bir takipçiye sahip.

9 şarkının yer aldığı albüm, Montreal, Quebec'te Azam Ali ve Loga R.Torkian tarafından üretildi, kaydedildi ve tasarlandı.

Ek enstrüman kayıtları İstanbul, Türkiye'de Sinan Cem Eroğlu tarafından, Ek perküsyon Ömer Avcı tarafından İstanbul, ZIZ stüdyosunda kaydedildi. Mix Damian Taylor tarafından Golden Ratio Montreal/Quebec'te, yönetimi NewYork ABD'de The Lodge'da Chris Allgood'un yardımıyla Emily Lazar tarafından yapıldı.

Albümün sanat çizimleri, fotoğrafları ve desenleri Azam Ali tarafından, albüm kapak resmi Dariusz Klimczak tarafından, sanatçı fotoğrafı Jarret Gibbons ve Azam Ali tarafından, saç Marco Di Biasio tarafından, makyaj Julie St-Laurent Niyaz, logo Amir Ghorbani tarafından tasarlandı.

Niyaz'ın yeni albümü "The Fourth Light" Dokuzsekiz Müzik üretimi ile dünya ile aynı anda 24 Mart Salı günü müzik marketlerde yerini aldı.

Konser turu takvimlerine Türkiye'yi de ekleyen Niyaz, 31 Mart Ankara Palas, 3 ve 4 Nisan'da da The Mekan İstanbul'da müzikseverlerle buluşacak.

Dokuz Sekiz Müzik Levazım mah. Korukent sitesi F / Blok Zemin Kat Beşiktaş / İstanbul
Telefon: +90 212 288 68 00
Fax: +90 212 288 68 21
info@dokuzsekiz.com.tr