TAN TAŞÇI'DAN YENİ SINGLE "AĞRILI BAŞIMIZ"

Yıllardır başarılı sahne performansları ve hit şarkıları ile adından sıkça sözettiren TAN TAŞÇI, çalışmalarını sürdürdüğü yeni albümünün şarkılarından birini single olarak müzikseverlerle paylaşıyor. Yeni Single şarkısı "Ağrılı Başımız" Dokuzsekiz Müzik yapımcılığında yayında.

Müziği Tan Taşçı ve Mert Dörter ortak çalışması olan şarkının sözleri sanatçının kendi imzasını taşıyor. "Ağrılı Başımız" şarkısının düzenlemesi ve mixini Okan Akı, mastreing çalışması ise Tarık Ceran tarafından hazırlandı.


TAN TAŞÇI, 17 EKİM CUMARTESİ BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİNDE
17 Ekim Cumartesi Bostancı Gösteri merkezinde dinleyicileri ile buluşacak olan Tan Taşçı, konser için geniş bir orkestra ve dans ekibi kurdu. Kendi şarkılarının yanı sıra geçmişten günümüze unutulmayan şarkılardan oluşan özel bir repertuar hazırlayan sanatçı "Ağrılı Başımız" isimli yeni şarkısını da ilk kez BGM konserinde seslendirecek.

Konserin kostüm tasarımlarını Emre Erdemoğlu hazırlarken, Kemal Başbuğ yönetmenliğinde çekilecek konser görüntüleri DVD olarak yakın tarihte hayranları ile buluşacak.

Dokuz Sekiz Müzik Levazım mah. Korukent sitesi F / Blok Zemin Kat Beşiktaş / İstanbul
Telefon: +90 212 288 68 00
Fax: +90 212 288 68 21
info@dokuzsekiz.com.tr