SÖZÜN BİTTİĞİ YER

10 yılı aşkın süredir müzik dünyasında birçok başarılı projeye imza atan ve sayısız hit şarkıya aranjör ve müzisyen olarak hayat veren Mert Ali İçelli, bu kez yorumcu olarak yeni teklisi "Sözün Bittiği Yer" ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor.
Yarattığı şarkıların hemen hepsinin listelerde bir numaraya çıkmasının etkisiyle Hit Makinası olarak da tanınan Mert Ali İçelli'nin çalıştığı isimler arasında Işın Karaca, Murat Boz, Demet Akalın, Ayşe Özyılmazel, Soner Sarıkabadayı, Emre Kaya, Kutsi, Emre Altuğ, Berkay, Murat Dalkılıç gibi starlar yer alıyor.
Mert Ali İçelli düzenlemesi kendisine, söz ve bestesi son dönemin popüler ismi Emre Kaya'ya, ait olan "Sözün Bittiği Yer" şarkısı ile kariyerine yorumcu kimliğini de ekleyerek müzikal yolculuğuna devam ediyor.
Kayıtları Quartz Stüdyo'da yapılan şarkının mastering çalışması Abbey Road stüdyolarının ünlü tonemeisterı Miles ShowelL tarafından gerçekleştirildi. Sıcak melodisi ve Mert Ali İçelli'nin güçlü yorumuyla gün yüzüne çıkan "Sözün Bittiği Yer"e entrümanlarıyla Selahattin Güzelel (gitar), Memduh Akatay (perküsyon), Gündem Yaylı Grubu (yaylılar) ve Mert Ali İçelli (bas gitar) hayat verdi.
Mert Ali İçelli, yeni şarkısının görselleri için Alexander Kokoskeriya'ın stil danışmanlığında, fotoğrafçı Boğaç Dalkıran'ın objektifinin karşısına geçti. Kapak tasarımını ise Michel Manfredi hazırladı.
"Sözün Bittiği Yer" DokuzSekiz Müzik etiketiyle, Ahmet Çelenk yapımcılığında, dijital platformlar ve radyolar aracılığı ile dinleyicilerle buluşuyor.

Dokuz Sekiz Müzik Levazım mah. Korukent sitesi F / Blok Zemin Kat Beşiktaş / İstanbul
Telefon: +90 212 288 68 00
Fax: +90 212 288 68 21
info@dokuzsekiz.com.tr