ESANE ŞARKI "TUANA" YENİDEN!

Kariyerine solistlik, bestecilik, vokal koçluğu, sayısız proje ile devam eden Elif Nun, Türk pop tarihinin en önemli şarkılarından 'Tuana' ile yorumculuğunun gücünü ortaya koyuyor.

Müzikal kariyerine solistlik, bestecilik, vokal koçluğu, sayısız ses getiren proje ile devam eden ve müzik üzerine çalıştığı akademik kariyerine son dönemde 'Doktor' ünvanını da ekleyen Elif Nun, Türk pop tarihinin en önemli şarkılarından 'Tuana' ile yorumculuğunun gücünü ortaya koydu.

Sözleri Sezen Aksu'ya müziği Paco De Lucia'ya ait 'Tuana', Mert Ali İçelli düzenlemesi ve Elif Nun'un benzersiz yorumu ile yeniden hayat buuyor.

Özellikle yayımlandığı ilk günden günümüze kadar etkisini katlayarak devam ettiren 'Tuana' ve Türkiye'nin sayılı seslerinden Elif Nun, müzikal doyumun zirvesinde karşımıza çıkıyor.

Çağdaş Dünya Müziğine imza atan Buika ile benzerliği dikkat çeken Elif Nun, Türk müzik sektöründeki kendine has yorumu, nağmeleri ve müzik üzerine yaptığı çalışmalar ile dikkat çeken akademisyen bir müzisyen olarak yoluna devam ediyor.

Henüz 'Tuana'ya video klip çekmeden özellikle radyolar ve sosyal medyadan ilerleyen müzik doktoru Elif Nun, yorum ve şarkının gücü ile video klip olmadan da şarkıların yerinin bulabileceğinin ispatı bir projeye de imza atmış oldu.

Elif Nun, yeni şarkısının görselleri için Alexander Kokoskeriya'nın stil danışmanlığında, fotoğrafçı Boğaç Dalkıran'ın objektifine poz verdi. Dişiliğin ön planda olduğu çekimlerde şarkının etnik havası ile uyumlu kostümler ve mekanlar kullanıldı.

Dokuz Sekiz Müzik Levazım mah. Korukent sitesi F / Blok Zemin Kat Beşiktaş / İstanbul
Telefon: +90 212 288 68 00
Fax: +90 212 288 68 21
info@dokuzsekiz.com.tr