AYDİLGE'DEN AŞK'A DAVET!

Genç yaşına albümler, tekliler, birçok ödül, söz ve beste sığdıran Aydilge, yeni teklisi "Aşka Gel"i Ahmet Çelenk yapımcılığında Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle yayımladı. Sözleri Aydilge'ye, bestesi Aydilge, Alen Konakoğlu ve Volkan Sarubaş'a ait olan "Aşka Gel"in düzenlemesi Alen Konakoğlu imzası taşıyor. The Kulube Stüdyo'da kayıtları yapılan şarkının mixini uzun zamandır birçok başarılı projeye birlikte imza attıkları Alen Konakoğlu yaparken, masteringi ise Amerikalı ses mühendisi Steve Corrao tarafından tamamlandı.

Aşkı bir özgürlük yolculuğu olarak niteleyen Aydilge, sevmek özgürleştirir düşüncesinden yola çıkarak yazdığı "Aşka Gel"in sözlerinde düşünmeden, hesapsız sevmenin, insanı emniyet bağlarından koparıp nasıl da yaşamla dolu dizgin, kana kana dans ettirmeye başladığını vurguluyor.

Eğlenceli melodisi ve sözleri ile yaz devam ederken kulağımızdan eksik olmayacak "Aşka Gel"in video klibi için Aydilge, Gökhan Palas yönetmenliğinde kamera karşısına geçti. Şile Akçakese'de el değmemiş, tüm doğallığını koruyan Bungalow Koyu'nda gerçekleştirilen çekimlerde yazın tüm enerjisi de ekrana yansıtıldı. Kendi projelerinin yanı sıra dizi ve film müzikleri yapan ve seslendiren Aydilge, son olarak 2014 yaz sezonunun iddialı projelerinden Fox TV'de yayınlanan "Kiraz Mevsimi" dizisinin jeneriğine sesiyle hayat verdi. Yazarlık, radyoculuk kariyerlerine de bir yandan devam eden genç ve başarılı müzisyen Aydilge, yepyeni teklisi "Aşka Gel"i radyolar ve tüm dijital platformlar aracılığıyla müzikseverlerin beğenisine sundu...

Dokuz Sekiz Müzik Levazım mah. Korukent sitesi F / Blok Zemin Kat Beşiktaş / İstanbul
Telefon: +90 212 288 68 00
Fax: +90 212 288 68 21
info@dokuzsekiz.com.tr