.:: DSM ::.
Son dönem Rap müziğin en heyecan verici isimlerinden Sansar Salvo 'nun yeni albümü "24. Åžarjör" Dokuzsekiz Müzik ve Hiphoplie.Pro işbirliği ile 21 Kasım 2013'de yayınlandı. Genç yaşlarında başladığı müzik kariyeri boyunca yükselen grafiği ile dikkat çeken Sansar Salvo, Rap müzik piyasası içerisinde büyük bir dinleyici kitlesine sahip isimlerin başında geliyor.

MÜZİÄžE DÖNÜÅž

Üretken kimliğiyle tanınan Sansar, 2009 yılında yayınladığı "Seremoni Efendisi" isimli albümünün
ardından 2010 yılında kanser tedavisi görerek bir süre müzik çalışmalarına ara vermişti. Sevenlerinin desteği ve başarılı tedavi sonucunda iyileşen Sansar, yayınladığı üç single çalışmasının ardından, 24. yaşında 24. Åžarjör isimli solo albümünü tamamladı.

Özlenen sert tarzı ve gözünü budaktan sakınmayan sözleri ile yeniden müzikseverlerle buluşuyor. "24. Åžarjör" isimli albümde bir remix dahil on şarkı yer alıyor. Albümün tüm alt yapıları, "Yahşi Cazibe", "Türk Malı", "alemin Kralı" gibi dizilerin jenerik müziklerinde imzası olan "Rapozof" tarafından hazırlandı. Albümün çıkış şarkısı olarak belirlenen " Dum Taka Dum " isimli şarkıya Murat Joker tarafından çekilen video klip albümle birlikte yayına girdi.

Sansar Salvo’dan Ocak 2014'de yayınlanan Organize Oluyoruz Vol.3 albümünde “İntikamın En Tatlı Hali” şarkısı ile yer aldı.

Temmuz 2014'de Anıl Piyancı ve Sansar Salvo ortak single çalışması “Herkes Doğru” yayınlandı.

Eylül 2014'de Çilek sinema filminin Soundtrack çalışması için biraraya gelen Sansar Salvo ve Halil Sezai "Büyük Yalnızlık" şarkısını birlikte yorumladı.

SANATÇININ ALBÜMLERİ

Dokuz Sekiz Müzik Levazım mah. Korukent sitesi F / Blok Zemin Kat Beşiktaş / İstanbul
Telefon: +90 212 288 68 00
Fax: +90 212 288 68 21
info@dokuzsekiz.com.tr